Jak leczyć zapalenie woreczka żółciowego?
Mam37lat mialam ceserkie ciecie w pazdzierniku przed 3 miesiacami dlatego ze jestem osoba otylo nie dawno bylam na pogotowiu mialam znow atak na woreczek zolciowy kamienica zolcowa ma kamien juz 2-2,5 cm i na dotatek teraz doszlo kolka nieokreslona zrobili mi rtg i usg brzucha. Czego sie wziela ta kolka nieokreslona i czy czeka mnie operacja? Czy musze isc na operacje strasznie sie boje na kamienice zolciowo? I czy ta kolka nieokreslona dlatego ze mam kamienice zolciowo? Dziekuje za odpowiedzi

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Karolina Meszek
Witam,
o konieczności operacji zadecyduje lekarz prowadzący po wykonaniu badań laboratoryjnych i obrazowych. Niewątpliwie z pani opisu wynika, że zabieg cholecystektomii czyli usunięcia pęcherzyka żółciowego może być konieczny.
Pozdrawiam