Jak leczyć zaparcia i pleśniawki u niemowlęcia?

Witam niemowle ma skończony miesiąc i ma zaparcia mocno płaczę I się długo wije bo nie może zrobić kupy od czego to może być jakie są sposoby? Na to? Podajemy aftin bo ma plesniawki I dajemy herbatkę koperkowa ale nie chce za często dawać żeby co chwilę nie srał.?

Lek. Tomasz Budlewski

Jaki dokładnie wiek dziecka? Jak jest karmione. Jeśli piersią to jaka dieta u matki karmiącej ?