Jak leczyć zespół Costena?

Witam, Od dwóch lat cierpię na zespól Costena. Codziennie mam bóle mięśni, skroni, głowy, żuchwy, szyi, itp. Prawdopodobną przyczyną jest wada zgryzu (niedorozwój żuchwy, bóle mięśni), którą leczę aparatem stałym. Jednak nie leczę bólu - nie stosuję żadnych środków, czy zatem jest ryzyko utrzymania się bólu przez całe życie pomimo wyleczenia przyczyny?

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna; pełne badanie; ocena ruchomości kręgosłupa, napięcia mięśni etc..; z wynikami badań i CD;
Leczenie u Ortodonty i Neurologa, Można stosować różne leki, do omówienia po konsultacji ; Pozdrawiam i zapraszam