Jak leczyć zmęczenie przy Hashimoto?

Witam. Od paru lat choruję na niedoczynność tarczycy. Ponad pół roku temu miałam zwiększaną dawkę Euthyroxu (aktualnie biorę dawkę 100). Zrobiłam badania TSH i wyszło na poziomie 0,058, do tego odczuwam zmęczenie, zwiększoną potliwość oraz wypadanie włosów. Czy możliwe, że wynik jest za niski i trzeba zmniejszyć dawkę?

Lek. Michał Lenard

Jak najbardziej, objawy mogą wynikać ze zbyt dużej dawki przyjmowanego leku. Konieczna będzie wizyta u lekarza prowadzącego w celu modyfikacji leczenia. Pozdrawiam!