Jak leczyć zmiany hyperechogeniczne po półpaścu?

16.09 br.dostalam na prawym biodrze aż po pachwinę i plecy wysypki u lekarza okazało się ze to Półpasiec.Wysypki już nie ma ale w tym miejscu zostało odrętwienie i bóle.Robiłam USG i wyszło ze mam zmiany hypoerechogeniczne 12mm.sugerująca naczyniaka.P.doktorze jak leczyć i jak długo ędą te bóle

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą utrzymywać się nawet do kilkunastu miesięcy po wyleczeniu półpaśca. Są jednak leki, które pomagają zmniejszyć dolegliwości bólowe - o możliwości ich włączenia proszę porozmawiać z lekarzem który prowadzi Pani leczenie. A propos naczyniaka - nie napisała Pani dokładnie jego lokalizacji, co uniemożliwia odpowiedź. Sugeruję porozmawiać z lekarzem prowadzącym.