Jak leczyć zmiany hyperechogeniczne po półpaścu?
16.09 br.dostalam na prawym biodrze aż po pachwinę i plecy wysypki u lekarza okazało się ze to Półpasiec.Wysypki już nie ma ale w tym miejscu zostało odrętwienie i bóle.Robiłam USG i wyszło ze mam zmiany hypoerechogeniczne 12mm.sugerująca naczyniaka.P.doktorze jak leczyć i jak długo ędą te bóle

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą utrzymywać się nawet do kilkunastu miesięcy po wyleczeniu półpaśca. Są jednak leki, które pomagają zmniejszyć dolegliwości bólowe - o możliwości ich włączenia proszę porozmawiać z lekarzem który prowadzi Pani leczenie. A propos naczyniaka - nie napisała Pani dokładnie jego lokalizacji, co uniemożliwia odpowiedź. Sugeruję porozmawiać z lekarzem prowadzącym.