Jak leczyć żółte upławy?

Witam, od kilku dni zmagam sie z żółtymi upławami, bólem podczas oddawania moczu i z bardzo bolesnymi krostkami w okolicach odbytu i warg sromowych. Nie są one wypełnione żadnym płynem, po prostu bardzo bolą, czym utrudniają normalne funkcjonowanie. Od kilku dni miałam także bóle głowy i gorączke, może to ma jakiś związek. Nie współżyje, z chłopakiem uprawiamy tylko petting. Bardzo prosze o porade co to może być i jak sie tego pozbyć.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć