Jak liczyć ile ml mleka wypija 9-miesięczna córka?

witam jak liczyc ile w ml wypija moja 9 mies.córka skoro podaje jej również kaszki mleczno ryzowe a tam jest napisane ze zawartosc mm wynosi np.34 % samego mleka modyfikowanego nie liczac kaszek zjada na dobe 450 ml plus wlasnie kaszka mleczno ryzowa 150 ml i kaszka owsianka koło 120.gdyby nie domagała sie w nocy było by tego mleka mniej ale ona w dzien i w nocy bez tego nie usnie

Proszę się nie martwić - dziecko 9-miesięczne może mieć dietę w większości opartą na mleku, zatem podane przez Panią spożycie jest zupełnie w normie. O ile dziecko prawidłowo przybiera na wadze nie ma powodów do ograniczania ilości jedzenia i modyfikowania systemu karmienia na żądanie.