Jak mam leczyć tą niedrożność nosa?

Witam, Uprzejmie proszę o pomoc. Mam 22 Lata Od 2 miesięcy mam dużą niedrożność nosa. Stwierdzono: - nawracające zapalenie zatok/krzywą przegrodę nosową. ps. Jestem przed tomografią zatok. -pluje non-stop wydzieliną, a leki takie jak "sinupred" lub sól morsa nie zdają dużego egzaminu bo nos i zatoki oraz tylkna ściana gardła zapchana cały czas. Kolor wydzieliny jest czasem biały, czasem żółty, a czasem bardzo rzadko pojawia się krew czasem z nosa a czasem w plwocinie. (Krew *chyba z 5-6 razy w ciągu 3miesięcy w dniach w których bardzo mi ta wydzielina schodziła i brzydko mówiąc musiałem ją "wycharchiwać"). -Z powodu strachu przed rakiem zacząłem odczuwać stany lekowe i napady paniki. Boje się, że krew w ślinie to skutek rak płuc. Praktycznie nie mam kaszlu tylko z rana i to rzadko pluje tą wydzieliną. Lekarz który mnie osłuchał nie stwierdził żadnych nieprawidłowości w oddychaniu. Nie ukrywam że odczuwam subiektywne obiawy stresu takie jak ataki nerwicy i hiperwentylacje. Odczuwam duże zmęczenie powysiłkowe - 3 msc temu rzuciłem palenie papierosów elektronicznych z powodu gigantycznego strachu "Co się ze mną dzieje". Pewnego wieczora podczas treningu nagle poczułem duże zmęczenie i zawroty głowy. I długo nie mogłem dość do siebie. Poczułem, że cała wydzielina mnie zalała i zacząłem ja wypluwać. Po 20 min męczenia się zauważyłem drobinkę krwi w plwocinie. A na języku smak krwi . Od 2 lat rano plułem wydzielinach w małych ilościach bez krwi. Lekarz poinformował mnie o tym że to przez mieszki włosowe które są w nocy odpowiedzialne za przesuwanie tej wydzieliny szczególnie gdy w dzień się paliło. Każdego lekarza który to czyta proszę o pomoc. Wiem, że dużo dowiem się po tomografii zatok, aczkolwiek przez mój stan psychiczny nie jestem w stanie funkcjonować. I zwyczajnie jeśli jesteście wstanie stwierdzić, że to nie rak płuc odzyskam spokój psychiczny. Jeżeli, Pulmonolog, Onkolog, Laryngolog znajduje się wśród państwa. Proszę o Pomoc. Napisałem tu wszystko co wiem jeżeli w jakiś sposób jesteście w stanie stwierdzić, że to nie rak płuc bardzo mi Państwo pomogą.

Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu.WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Koniecznya pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog