Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak mam wyleczyć taki przewlekły kaszel?

Przewlekły kaszel. Witam ma problem z kaszlem już od ponad roku. Ogólnie wygląda to tak jak oddycham nosem jest ok, przy głębokim wdechu ustami zaczyna mnie co drapać i nie mogę opanować kaszlu. Miałem robione badania krwi kontrolne, rtg klatki dwa razy, endyskopowe badanie krtani, gastroskopia, TK zatok. Z badań zmiany to nadżerka 6mm przy wpuscie w przełyku i z TK torbiele 6-16mm rzekomo od leczenia kanałowego. Z rana jak wstaje gębę mam zalaną jakaś zółcia, plus przez cały dzień napadowy kaszel. Odkrztuszam z rana flegmę zółtą nos zapachany, w ciągu dnia nieraz jakieś kropki takie drobinki z gęstą przezroczystą flegmą. Dodam że przy żuciu gumy kaszel trochę mniej dokucza. Co to może być ?
MĘŻCZYZNA, 26 LAT 1 tygodni temu

Wskazania do prostowania przegrody nosowej

Nikt z nas nie ma idealnie prostej przegrody nosowej. Czasem jednak skrzywiona przegroda znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są wskazania do prostowania przegrody.

Jak chcesz żyć to przestań się już naświetlać. TK zatok to ilość promieniowania równa 160 zdjęć klatki piersiowej. Weż te płyty CD /nie opisy/ i przyjedź.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy