Jak mogę poradzić sobie z dołkami pod oczami?

Witam, Mam problem z oczodolami ,mam 37 lat wiec i zmarszczki tez juz sie pojawily ale najbardziej dokluczaja mi te dolki ,mam bardz zarysoawna doline łez, tak czytam o doswiadczeniach pacjentek i troche sie boje wypelnienia kwasem , i moje pytanie o co powinnam zapytac lekarza,o co wypada pytac tez, chodzi mi o to zeby dobrym produktem to bylo podane i zkad mam wiedziec ze takim to bedzie zrobione. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Szanowna Pani,
na wstępie konieczna wizyta u lekarza medycyny estetycznej i konsultacja osobista problemu z jakim Pani się boryka. Już w pytaniu zadanym zaznacza Pani, że ma bardzo zarysowaną dolinę łez. Podczas konsultacji lekarz powinien omówić z Panią sposoby jakimi można to leczyć, jakie preparaty i jaką metodą podać, wady i zalety poszczególnych filerów. Dobra znajomość anatomii i dobra technika podania powinny maksymalnie zminimalizować wystąpienie działań niepożądanych,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę.
Najczęściej na dolinę łez stosuje się zabiegi z kwasem hialuronowym, mezoterapią, light eyes, dark circle.