Jak mogę samemu podnieść swoją temperaturę, by nie czuć osłabienia ciała?

Witam. Kilka tygodni temu przechodziłam grypę i się wymęczyłam, bo miałam stale wysoką temperaturę a od dwóch tygodni mam stale 35-35.2 i jestem strasznie senna i apatyczna, najbardziej to popołudniami przysypiam. Jak wrócić do swojej normalnej temperatury i nie czuć osłabienia? Stałam sie też marudna i płaczliwa, boje się, że przez te osłabienie wpadnę w depresje, bo lecze się na dwubiegunową. W domu mam ciepło (24-25). Jak mogę samemu podnieść swoją temperaturę by nie czuć osłabienia ciała?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza