Jak mogę zniwelować pęknięte szkliwo?

Dzień Dobry. Przy wybielaniu górnej martwej jedynki pękło mi szkliwo a teraz szczeliny nieestetycznie się zabarwiły. Czy mogę tymczasowo zniwelować to pastą wybielająca czy innym preparatem aby znikly te zabarwienia chociaż odrobine? Przy okazji.. czy to jest w porządku że dentystka nie poinformował mnie o tym, że pęknięte szkliwo moze tak się zachowywać i czy w takim razie, czy mogę zareklamować to prosząc o zwrot kosztów czy cokolwiek?. Dziękuję

Lekarz z całą pewnością informował o możliwych następstwach wybielania i o tym,że efekt nie będzie trwały.