Jak można jednoznacznie wskazać przyczynę bólu?

Mam 22 lata. Cierpię na wzdęcia i zgagę, refluks żołądkowo - przełykowy i przepuklinę żołądka. Zażywam Polprazol i Emanere. Jestem w 4 tygodniu półpaśca. Martwię się nieznanym bólem w prawym boku, pojawiającym się od 10 miesięcy, niezależnie od wzdęć, nasilający się po jedzeniu. Ból uniemożliwiający poruszanie się. Badanie krwi wykazało podwyższone eozynofile i limfocyty oraz obniżone neutrofile. USG nic nie wykazało. Lekarz podejrzewa wyrostek. Jak można jednoznacznie wskazać przyczynę bólu?

Jeśli miał Pan i ma Pan problemy gastryczne, dolegliwości związane z górnym odcinkiem przewodu pokarmowego radziłbym wykonać kontrolną gastroskopię. Najlepiej z tym problemem bezpośrednio skonsultować się z lekarzem prowadzącym i to on po bezpośrednim badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.