Jak można leczyć mgłę mózgową?

Mam 19 lat i od 8 miesięcy mam objawy mgły mózgowej(problemy z koncentracją, pamięcią i brak motywacji), które utrudniają mi funkcjonowanie . Problemy zaczęły się w wakacje,kiedy jadłem mało, niezdrowo, piłem bardzo dużo energetyków i cały czas spędzałem przed ekranem. około miesiąc temu przez trzy dni objawy ustąpiły i czułem się jak dawniej z tym, że byłem bardzo pobudzony i uzależniłem się od czynności które przed początkiem problemów sprawiały mi przyjemność, np. granie na komputerze i słuchanie muzyki, a przed tymi trzema dniami i po nich granie mnie nudzi a muzyka brzmi bardziej jak hałas. według mojej tezy mgła mózgowa jest skutkiem zbyt niskiego wydzielaniem dopaminy, ustąpienie objawów i uzależnienia w trakcie tych trzech dni chwilowym prawidłowym jej wydzielaniem, a pobudzenie reakcją organizmu na zwiększony jej poziom niż wcześniej. czy ma ona sens? czy pomagali państwo pacjentowi mającemu problem z tym neuroprzekaźnikiem i czy wyglądało to podobnie jak u mnie i czy udało mu się z tego wyjść? czy powinienem wykonać badania na poziom dopaminy? jeżeli jakiś specjalista ma więcej pytań

1) Regulacja rytmu dobowego i odpowiednia długość snu (zwykle 7-9h, to kwestia indywidualna).

2) Częściowa deprywacja sensoryczna, poprzez ograniczenie silnych bodźców, w tym źródeł światła niebieskiego (telewizor, komputer, smartfon),

3) Mindfulness (sugeruję poczytać na ten temat),

4)W zależności od masy ciała bilans kaloryczny dodatni (przy zbyt niskiej masy ciała) lub równy zapotrzebowaniu energetycznemu,

5) Umiarkowana aktywność fizyczna,

6) Cholina, magnez, witaminy z grupy B, kreatyna (ten suplement stosowano wspierająco u kobiet uzależnionych od MDMA z dobrym efektem),

7) Badania dodatkowe: morfologia, TSH, ft3, ft4, magnez, sód, potas, chlorki, kreatynina, mocznik, ALAT, ASPAT.