Jak można zapobiegać obumieraniu zębów?

Jak można zapobiegać obumieraniu zębów? W moim przypadku to już kolejny, a bardzo dbam o zęby. Może jakieś środki farmaceutyczne?

Niestety nie ma leku, który bedzie gwarantował zdrowie zębów. Najważniejsze co Pani może zrobić to odpowiednia higiena jamy ustnej i regularne wizyty kontrolne u stomatologa (zaleca sie co 6msc). Do tego można również zęby lakierować specjalistycznym lakierem z większą zawartością fluoru.