Jak należy postępować w raku kątnicy?

Dzień dobry Panie Doktorze! 29.06.2017r. wykryto u mnie raka kątnicy(Adenocarcinoma G2 partim mucinosum) , usunięto46cm jelita grubego(13.07.2017.Rozpoznanie patomorfologiczne to ADENOCARCINOMA MUCINOSUM(Pt4).Zmiana rozwijająca się z gruczolaka kosmkowego oraz z węzłów chłonnych" Metastases carcinomatosae 1/19" i " Lymphadenitis reactiva 18/19". Chemioterapia ,I- kurs(23.08.2017r),po II-kursie(8.09.2017r) doznałem stanu NZK , chemię przerwano .Zalecono kontrolę w I-II 2018r.Co dalej czynić?

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze kierowac się zaleceniami lekarza badającego , znaczące będą badania na początku przyszłego roku