Jak napisać odwołanie do CWKL od orzeczenia z RWKL?

Jak napisac odwołanie do CWKL od orzeczenia z RWKL?

Lek. Paweł Baljon

Witam seredecznie. Kodeks Postepowania Administracyjnego wnosi na ten temat jasno.
Odwołanie nie wymaga szczegółowego uzasadnienia. Wystarczy, jeżeli z odwołania wynika, że strona nie jest zadowolona z wydanej decyzji. Przepisy szczególne mogą ustalić inne wymogi co do treści odwołania. Odwołanie wnosi się do właściwego organu odwoławczego za pośrednictwem organu, który wydał decyzję. Odwołanie wnosi się w terminie czternastu dni od dnia doręczenia decyzji stronie, a gdy decyzja została ogłoszona ustnie - od dnia jej ogłoszenia stronie.