Jak naprawić porcelanę, aby nie ściągać korony z zęba?

Proszę odpowiedzieć jak naprawić porcelanę, żeby nie ściągać korony z zęba. Czy np. możliwe jest naklejenie licówki porcelanowej na porcelanę? lub jakieś inne sposoby, żeby powierzchnia zęba była jednolita.

Są odpowiednie materiały służące do naprawy porcelany w ustach Pacjenta ale mają ograniczone zastosowanie. Konieczna ocena w gabinecie. W przypadku dużych uszkodzeń pozostaje tylko wymiana korony.