Jak obliczać dni płodne, jeżeli cykle nie są regularne?

mój cykl jest nie regularny ostatni trwał 34 dni ostatnią miesiączkę miałam 28 sierpnia stosunek odbyłam 12go i 13 go września oraz 19-20 września jeżeli okazało by się że jestem w ciąży w jaki dzień doszło do zapłodnienia Dziękuję
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Jeśli Pani cykle są nieregularne to niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji precyzyjnie stwierdzić kiedy doszło do zapłodnienia. Potencjalnie możliwe są obydwa terminy.