Kiedy mogło dojść do zapłodnienia przy 34-dniowym cyklu?

prosze o pomoc jestem w ciąży ostatnia miesiaczke miałam 28 sierpnia poprzednia 26go lipca czyli cykla trwał 34 dni nie jestem pewna kto jest ojcem odbyłam stosunek 12go i 13go wrzesnia a pozniej 19go wrzesnia czy mozna obliczyc kiedy doszlo do zaplodnienia
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych danych podać konkretną, wiarygodną datę zapłodnienia. Teoretycznie, bardziej prawdopodobny jest 12-13.09, aczkolwiek 19.09 także jest możliwy.