Jak ocenić ten wynik MR lędźwi?

Dzień dobry od dłuższego czasu boli mnie odcinek lędźwiowy oraz kolana i drętwieją mi w nocy nogi miałam robiony RM i chciałam zapytać o wynik: Poziome położenie kości krzyżowej. Poza tym uwidocznione struktury kostne zmian nie wykazują. Krążki międzykręgowe w lędźwiowym odcinku kręgosłupa o niezmienionej wysokości i intensywności sygnału. Tendencja do uwypuklania się krążków międzykręgowych L1/L2, L2/L3 i L3/L4. Uwypuklina krążka międzykręgowego L4/L5 z uciskiem na worek oponowy. Uwypuklina krążka międzykręgowego L5/S1 z uciskiem na worek oponowy i penetrująca do światła otworów międzykręgowych obustronnie. Poza tym nie stwierdza się cech ucisku na worek oponowy ani obecności zmian ogniskowych w jego obrębie. Dziękuję za informację Kobieta, 28 lat

Dzień Dobry,
Możliwe, iż przyczyna Pani dolegliwości tkwi w zmianach na poziomie L4/L5 i L5/S1.
Proponuję kontakt z ortopedą lub neurochirurgiem celem ustalenia planu leczenia.
Pozdrawiam.