Jak odpowiednio leczyć zaburzenia snu?

jaka jest najlepsza forma leczenia zaburzeń snu? czy psychoterapia ? obecnie od grudnia lecze zaburzenia depresyjne z bezsennoscią i biore trittico cr lecz zaczynam go odstawiac wspomagając w kryzysowych dniach xnaxem sr na sen. najgorsze były początki ale pojawiły sie dobre dni ale są przeplatane gorszymi. w 90 % depresje u mnie powoduje bezsenność co za tym idzie lęk który stopniowo minął.lęk poajawiał sie w związku z pracą ale to przełamałem i juz od 3 miesiecy pracujepo chorobowym miesieczn

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza