Jak pomóc bliskiej osobie w problemie?

Mam raczej pewien problem, chodzi tutaj o moją dziewczynę, jestem z nią od jakiegoś czasu i bardzo się o nią troszczę wiem ze kiedyś miała jakieś problemy o których nie chce mówić i dziś zauważyłem u niej dziwne zachowanie jak zasypia często jakby się smuci wygląda jak by się bała, często patrzy za mnie mimo że jesteśmy sami w pokoju, dziś ją zapytałem czy ma złe sny lub coś takiego, powiedziała, że często przed snem widzi oczy po prostu oczy jakby kocie ale ludzkie, też mówi że nie raz widzi pomarszczoną ( jakby poparzoną ) rękę bądź straszną twarz w koszmarach który czasem się powtarza chciałbym jej jakoś pomóc, jeśli ktoś by chciał wiedzieć więcej proszę odpowiedzieć bądź podał e-maila żebym mógł opisać szczegółowo jak to wygląda.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za zaufanie :)

Niestety, celowa jest osobista konsultacja diagnostyczna Pana Dziewczyny, w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem szczegółowej diagnostyki symptomatycznej oraz leczenia psychoterapeutycznego.

Serdeczności oraz powodzenia Państwu życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605