Jak poradzić sobie z anemią?

Witam. Mam od dłuższego czasu anemie, która próbuję leczyć. Poziom żelaza 12 (dla kobiet min 50). Mam 34 lata, przeszłam dwa cesarskie cięcia, ostatnie 4 lata temu. W zeszłym tygodniu doszły nasilające się wymioty, zgagi, czasem rozwolnienie. Brak apetytu. Nie mam siły i jestem ciągle śpiąca. USG brzucha nic nie wykazało. Ginekolog stwierdził, że mam silne miesiączki. Do tego silne bóle menstruacyjne. Co robić, gdzie iść?

Sytuacja wymaga dodatkowych badań (jedna z dodatkowych, poza obfitymi menstruacjami, możliwych przyczyn to zaburzenia wchłaniania żelaza), proszę zacząć od lekarza rodzinnego, on dalej Panią pokieruje.