Jak poradzić sobie z bólem brzucha w okolicach pępka?

Witam, od tygodnia wystepuja u mnie bóle około 5 cm pod pempkiem przed oddaniem stolca. Zwykle z rana. Ale i w dzien czuje ból znacznie mniejszy. Mam stwierdzone IBS ale nigdy takich bólów wcześniej nie doświadczałem. Miałem dość stresujący czas ostatnio praca rozstanie z kobieta i zmiana mieszkania. Wiec nie odżywiałem się przez miesiąc w dobry sposób. Kiedy zacząłem znowu jeść obudziłem się jednego poranka z kłującym bólem tak jak pisałem pod pekpkiem. Proszę o pomoc !

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc. Coś więcej powiedzieć