Jak poradzić sobie z bólem głowy i uczuciem zmęczenia?
Mam stan podgoraczkowy (37.3 - 37.9) codziennie od ponad roku, jestem przy tym strasznie zmęczona i mam uciążliwe bóle głowy. Wszystkie ważniejsze badania już były zrobione (tarczyca w normie, ob i crp cały czas ok, mocz, kal na pasożyty, usg brzucha, przeswietlenie klatki piersiowej, odcinka szyjnego kregoslupa, tomografia głowy, choroby typu hiv wykluczone już na obserwacji w szpitalu, profil ana w normie, watroba super dziala...) odwiedziłam wielu specjalistów (neurologa, reumatologa, lekarza chorób wewnętrznych, laryngologa, ginekologa, dentysta, alergologa). Uderzenia gorąca, temperatura i to straszne zmęczenie nie dają mi normalnie funkcjonować.. nie mam już pojęcia do kogo zwrócić się o pomoc, czy ktoś mógłby mi coś poradzić?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Witam,
powinna zgłosić się z Pani z tym do jakiegoś doświadczonego psychoterapeuty i to raczej szybko,
ze względu na te niepokojące symptomy, które Pani wymienia. Postawi on diagnozę, a także
- jeżeli konieczne - przedstawi możliwości terpautyczne.
Pozdrawiam