Jak poradzić sobie z bólem stawów i drętwieniem kończyn?

Od dłuższego czasu dokucza mi ból stawów - niedawno nasilił się, co utrudnia mi funkcjonowanie. Często ten ból budzi mnie w nocy. Mam trudności z zasypianiem gdyż drętwieją mi kończyny dolne i górne. Mam nadmiernie elastyczne stawy między innymi przeprosty kolan itp. Gdy długo stoję, nie czuję nóg od kolana w dół- jakbym była na protezach. Dostałam informację od reumatologa, że nie da się nic z tym zrobić i muszę nauczyć się żyć inaczej, akceptując swoje ograniczenia. Staram się nie zwracać uwagi na to, jednak jest to coraz bardziej uciążliwe - i wydaje mi się, że z czasem to wszystko się nasila. Proszę o poradę i z góry dziękuję za odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana konsultacja lekarza ortopedy a jakie wyniki badań z krwi morfologii ob crp Rf ?