Jak poradzić sobie z nerwica lękową u 23-latka?

mam 23 lata pisałem juz na tym forum od dziecka mam nerwice lekowa natrectwa i napady paniki . prze rok było lepiej i znow mam nawrót mam bole napieciowe karku skroni uszow i w jamie ustnej.mam ciagle suchosc w jamie ustnej bardzo boje sie tych objawow i ciagle je mam. mam juz przez to depresje i ciagle płacze ciezko o pomoc w mojej okolicy chciałbym jakas pomoc online chcialbym tez żeby ktos miał liberalne podejscie do pacjenta otwartośc na innosc itp

Witam!
Porządne, wytrwałe leczenie: Farmakologiczne i odpowiednia psychoterapia. Nerwicę natręctw leczy się dość ciężko, ale u wytrwałych są efekty. Pojedynczymi niepowodzeniami nie można się załamywać - i leków i terapeutów są krocie! Niema efektu - szukamy innej metody, ale problemu należy się pozbyć!
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.

Witam Pana
Życie z nerwicą lekową z depresją i z atakami paniki to ciągły lęk,
udręka i nasilające się dolegliwości fizyczne, które jeszcze
bardziej potęgują ten paniczny lęk.
Nawet wtedy, gdy nie ma ataków paniki, to występuje lęk
przed atakami paniki, lęk przed lękiem.
Depresja oraz zaburzenia lękowe, w tym ataki paniki,
nie tylko dezorganizują życie ale też przynoszą poczucie
niepewności i zagubienia, ograniczają niezależność,
hamują aktywność społeczną i utrudniają normalne
funkcjonowanie w społeczeństwie, zabierając tym samym
całą radość życia.
Na zaburzenia lękowo - depresyjne i ataki paniki jest
tylko jeden sposób – należy je wyleczyć.
Aby skutecznie i bezpiecznie wyleczyć ataki paniki,
zaburzenia lękowe i depresję, należy dotrzeć do źródła
problemu i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami zaburzeń depresyjno- lękowych
oraz ich konsekwencjami.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam,
Problemy z którymi Pan się boryka, podlegają leczeniu zarówno farmakologicznemu jak i psychoterapii, z której może Pan skorzystać oczywiście on-line w przypadku, gdy ma Pan ograniczone możliwości w swoim miejscu zamieszkania. Przy wyborze terapeuty istotne jest na początku, aby Pan zwyczajnie czuł się Pan dobrze w jego towarzystwie, tak by móc otwarcie pracować nad swoimi trudnościami. W zależności od nurtu pracy, pierwsze: 1-3 sesje poświęcane są na poznanie z klientem i poznanie terapeuty, poczucie relacji z nim oraz podjęcie decyzji o terapii.
Pozdrawiam i życzę owocnej pracy!
Małgorzata Mazurek

Witam, może Pan skorzystać z konsultacji online, jako wsparcie psychologiczne w powrocie do zdrowia, natomiast niezbędna jest również wizyta osobista u lekarza psychiatry. Niestety nie wszystko można zrobić online. Rozumiem że jest panu trudno, jednak proszę umówić się na wizytę u lekarza. Napisał Pan że było już lepiej. Z jakiej pomocy wtedy Pan korzystał, co wtedy Panu pomogło? Zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl