Jak poradzić sobie z osłabionym wzwód już przez 20 lat?

Witam, mam 20 lat i osłabiony wzwód członek stoi ale jest jakiś miętki. Sprawdzałem specjalnie. Oglądałem film erotyczny i jakoś udało się podniecić do twardości, a przed tymi wakacjami miałem jeszcze twardego jak trzeba. Dodam, że mocz leci jakoś słabiej i nawet rano nie jest w gotowości. Tak się boję zbłaźnić przed partnerką, chociaż gdy jest blisko on się podnosi w majtkach ale też nie dostatecznie. Co mam zrobić, to cały problem?

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane dolegliwości mogą sugerować zaburzenie erekcji oraz zaburzenia strumienia moczu. W związku z powyższym należy podejrzewać podłoże somatyczne m.in. przerost prostaty. Różnicować jest także należy z wszystkimi innymi somatycznymi przyczynami impotencji oraz zaburzeniami erekcji spowodowanymi przyjmowanymi lekami.
W wieku 20 lat, spontaniczne oraz nocne erekcje powinny być częste, po stymulacji bodźcami wzrokowymi powinna następować wyraźna silna erekcja.
Aby ustalić dokładną przyczynę problemu wskazane jest przeprowadzenie badania urologicznego oraz ewentualnych badań dodatkowych. Po ustaleniu dokładnego rozpoznania będzie możliwe wdrożenie ewentualnego leczenia.
Proponuję skonsultować problem z urologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl