Jak poradzić sobie z takim fetyszem?

Mam pewien problem. Mam dziwny fetysz, że widzę siebie z kobietą i, że jesteśmy więzieni i związani. W tym fetyszu nie ma żadnych inicjacji seksualnych. Po prostu doprowadza to do takiej sytuacji, że jestem związany z dziewczyną i potem próbuje się uwolnić i ją. Jezeli chodzi o codzienność to z dziewczynami lubię flirtować i mam ochotę na seks, ale kiedy zostaje sam ze sobą to mam ochotę wyobrażać sobie tą sytuacje i do tego się masturbować, bo mnie to podnieca, ALE NIE SEKSUALNIE I po tym wyobrażeniu źle się ze sobą czuję, bo niestety wiem, że to nie jestem ja w rzeczywistości, tylko jakieś dziwne fetysze nawet nieseksualne. Przez to prawie w ogóle nie oglądam pornosow żadnych. Mam zdiagnozowaną depresje i OCD, ale nie wiem czy to ma znaczenie. co robics? Bo to źle na mnie wpływa moim zdaniemw.

Dzień dobry,

Czy chodzi Pan na terapię? Jeśli nie to może warto o niej pomyśleć w kontekście pracy nad OCD i depresji. Dobrze byłoby te fantazje omówić z terapeutą i zobaczyć jakie jest ich podłoże. Pozdrawiam