Jak poradzić sobie z trudnościami w zasypianiu?

Od dwóch miesięcy mieszam oninex triticco hurroxyzyne relanium alkocholon i inne ciężkie używki jak mam wrócić do normalnego trybu życia i znowu zacząć sypiać i przestać myśleć o problemach

Należy najpierw zgłosić się do lekarza psychiatry i unormować sytuację lekową. Być może także konieczna będzie wizyta w Poradni Leczenia Uzależnień (zależnie od stopnia nadużywania alkoholu). Gdy Pana sytuacja farmakologiczna się ustabilizuje, lekarz pomoże unormować sen i skieruje na psychoterapię, która pozwoli zrozumieć i przepracować przyczyny trudności, a tym samym zapobiegać ich nawrotom w przyszłości.