Jak poradzić sobie z tym stresem pourazowym?

Witam serdecznieam coś w stylu stresu pourazowego Na początku tygodnia miałem wypadek samochodowy dachowalem wyszlem o własnych siłach nic mi nie było a teraz zaczynają się koszmarne sny wspomnienia z wypadku nie mogę spać a gdy wsiadam do auta boli głowa robić się nie dobrze może mi ktoś pomoc

Dziękuję za zaufanie, ale internet to nie rozmowa z fizycznym człowiekiem, proszę jak najszybciej zgłosić się do psychiatry który przepisze leki pomocne w tej sytuacji, a także do psychoterapeuty, gdzie w rozmowie z druga osoba będzie można rozmawiać na temat lęków i zdarzenia które Pan przeżył. Proszę korzystać z wiedzy specjalistów. Pozdrawiam serdecznie