Jak powinien rozwijać się 7-miesięczny chłopiec?

Witam serdecznie. Mój synek za chwilę skończy 7 miesiący. Rozwija się książkowo, jest radosny, bardzo aktywny, sam siada, podejmuje próby raczkowania. Niepokoi mnie jednak to że czasem czy to trzymany na rękach czy gdy siedzi zdazy się że zachwieje mu się główka, kilka razy opadła mu też jakby do przodu. Kiedy miał około 4 miesiący bawiłam się z nim i niewiadomo kiedy i jak wygiela mu się główka do tylu tak że słychać było jakby chrupniecie. Przerazilam się wtedy ,ale nawet nje zaplakal, czy możliwe jest że coś mu wtedy zrobiłam?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta i bezpośrednie badanie dziecka przez pediatrę. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.