Jak powinno wyglądać czyszczenie zęba?

Pytanie stomatologiczne: czy podczas borowania ząb musi być oczyszczony do białego czy też mogą pozostać brązowe plamki jeśli jest to "tkanka twarda"? Czy podczas jednej wizyty leczymy tylko jedną dziurkę w zębie czy też podczas jednej wizyty powinien być zaleczony cały ząb?
KOBIETA, 47 LAT 7 miesięcy temu

Podczas jednej wizyty zawsze leczymy zęba w całości a z jednego znieczulenia można nawet kilak jak są obok siebie i jest ustalona wizyta 2 godzinna. Niekiedy zostają przebarwione tkanki zęba, zębina nie zawsze musi być biała, wszystko ocena się w dużym powiększeniu aby mieć pewność że cała próchnica jest usunięta i został tylko zdrowy ząb który można odbudować.