Jak powrócić do poprzedniego stanu włosów?

Witam! Jestem kobietą, mam 18 lat. Mam bardzo zniszczone włosy i przez okres dwóch lat trochę się przerzedziły (na całej głowie, a zwłaszcza na skroniach). Myślę, że to przez geny i złe stylizacje, gdyż suszę je codziennie. Jeśli obetnę się na łyso i zacznę stosować leki, powrócą do poprzedniego stanu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie ma potrzeby obcinania się na łyso, gdyż nie wpłynie to na cebulki włosów. Proszę natomiast zacząć dbać o włosy, a efekty powinny się pojawić w ciągu 2-3 miesięcy. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą dermatologiem, który ew. zaleci właściwe leki/suplementy.