Jak pozbyć się nużeńca?

Co z tym nużeńcem? Jak w Polsce się go pozbyć? lekarze wydają się bezradni, leczenie trwa juz kilka miesięcy i nic z tego nie wynika! Przepisują antybiotyki, maści różne a nużeniec jak był tak jest. Czy to prawda ze polscy lekarze nie są przygotowani do walki z tym cholerstwem? Zmieniłem już kilku dermatologów a nużeniec dalej grasuje na mojej twarzy..Masakra jakas!!! Pomocy!

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety leczenie tego pasożyta jest długotrwałe. Dlatego też trwa ono różnie długo, od kilku miesięcy nawet do kilku lat. Należy uzbroić się w cierpliwość i stosować do zaleceń lekarza.

Dzień dobry, przy walce z nużeńcem bardzo ważne jest aby przemywać twarz gorącą wodą-płatkiem one nie znoszą wysokich temperatu, do przemywania również stosuje się husteczki antybakteryjne, ważne aby codziennie zmieniać poszewkę poduszki na której się śpi, skuteczne są maści robione w aptece z metronidazolem.