Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak pozbyć się nużeńca?

Co z tym nużeńcem? Jak w Polsce się go pozbyć? lekarze wydają się bezradni, leczenie trwa juz kilka miesięcy i nic z tego nie wynika! Przepisują antybiotyki, maści różne a nużeniec jak był tak jest. Czy to prawda ze polscy lekarze nie są przygotowani do walki z tym cholerstwem? Zmieniłem już kilku dermatologów a nużeniec dalej grasuje na mojej twarzy..Masakra jakas!!! Pomocy!
MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu

Czym jest opryszczka?

Opryszczka może pojawić się na różnych częściach ciała, ale najczęściej atakuje okolice warg. Wywołują ją wirusy. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć o opryszczce.

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Niestety leczenie tego pasożyta jest długotrwałe. Dlatego też trwa ono różnie długo, od kilku miesięcy nawet do kilku lat. Należy uzbroić się w cierpliwość i stosować do zaleceń lekarza.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0

Dzień dobry, przy walce z nużeńcem bardzo ważne jest aby przemywać twarz gorącą wodą-płatkiem one nie znoszą wysokich temperatu, do przemywania również stosuje się husteczki antybakteryjne, ważne aby codziennie zmieniać poszewkę poduszki na której się śpi, skuteczne są maści robione w aptece z metronidazolem.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy