Jak radzić sobie z nużeńcem?

walcze juz rok z nuzencem i nie widac konca prosze o rade i z gory dziekuje czym to zniszczyc pozdrawiam

Dzień dobry, proszę przemywać okolice objęte nużeńcem wacikiem z gorąca wodą, bardzo często te okolice przemywamy chusteczkami do dezynfekcji i stosujemy maść z metronidazolem. jesli ma Pan lampę sollux to również warto nagrzewać okolice zainfekowane. Poszewkę poduszki i ręcznik zmieniamy codziennie.