Jak pozbyć się opuchnięć i cieni pod oczami w wieku 20 lat?

dzień dobry, Mam 20 lat i chciałabym pozbyć się opuchnięć i cieni pod oczami z którymi walczę od kilku lat. Niestety żadne kosmetyki i domowe sposoby nic nie dały. Moja mama też je ma. Czy to są dziedziczne? Mam chorobę oczu. Czy są one wynikiem choroby zespołu ushera? Czy je da się usunąć te cienie i opuchnięcia? Czy jest jakaś skuteczna metoda? Proszę odpiszcie mi.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może być tzw taka uroda i podobieństwo do mamy. Oczywiście na zasadach genetyki . proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć I zalecić odpowiednie postępowanie diagnostyczne.