Jak pozbyć się problemu z zatykającym się nosem?

Mam problem z zatykający się nosem.jest mocno świszczący uniemożliwiający mi oddychanie, aż do niemal całkowitego zatkania.(bez kataru) Czasem się odetka ale bez rewelacji. Miałem robione: TK, endoskopie, testy alergiczne-Ok. Lecz nadal robi się stan zapalny, obrzęk malzowin, niezależnie od dnia, pory roku. Brałem tabletki typu: aleric, cirrus. Krople typu budherin avamys 3 miesiace temu konchoplastyka metoda RF. Problem nadal jest. Gdzie szukać glebiej odpowiedzi?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez laryngologa ew chirurga szczekowo-twarzowego