Jak pozbyć się tych dolegliwości związanych z uchem?

Witam, Nie całe 2 miesiące temu przebilam sobie błone bebenkowa patyczkiem higienicznym. Pojechałam z tym na szpital, po 3 h w kolejce lekarz stwierdził perforacje, był delikatny wyciek z ukrwi ropa z ucha. Lekarz przepisał mi antybiotyk zinnat. Kilka godzin później pojechałam na wizytę prywatną. Tam lekarz z grubsza powiedział to samo dopisujac antybiotyk łącznie na 2 tygodnie, zalecił wykonać badanie słuchu, tomografie kości skroniowych, otoskopie, zakaz moczenia i przedmuchiwania ucha. Po kilku tygodniach wizyta w poradni laryngologicznej. Przez ten czas towarzyszył mi lekki szum z niedosluchem. Lekarz stwierdził, że się zrosla ale się zapadla do środka ucha i kazał mi pod ciśnieniem je przedmuchiwac. Po 3 dniach poczulam bol, ciągły przelot w uchu i jeszcze gorszy szum dodatkowo czasami świst i buczenie. Następnie kilka dni po tym miałam badanie słuchu i po tym badaniu jeszcze bardziej się pogorszyło. Pani, która badała słuch stwierdziła, że mam dziurę, nie duża ale jest i badanie ego ucha wyszło gorzej niż u 70- latka. Dopiero za tydzień mam tomografie i otoskopie tego ucha. Zastanawiam się czy nie powinnam wcześniej coś zrobić ale każda porada idź do laryngologa jest dziwna, gdyż denerwuje mnie to, że co lekarz to inna opinia i inne leczenie. Niektórzy to nawet szkodzą A nie leczą. Pomocy

Nie przedmuchuj ucha bo ciągle będzie robiła się perforacja. Blizna po perforacji jest cieniutka. Większość siedemdziesięciolatków ma normalny słuch. Nie rób żadnej tomografii uszu !!!. Tomografia kości skroniowych już była! To są właśnie uszy. Dostałaś już promieni roentgena tyle co 150 zdjęć klatki piersiowej.!!!!