Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 9 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak pozbyć się zaczerwienienia skóry po zastosowaniu leku Skinoren?

Dermatolog przepisal mi Skinoren na tradzik. Po dwukrotnym uzyciu (drugi raz nalozylem troche za duzo kremu) pojawilo sie zaczerwienienie skory i zgrubienie jej faktury na policzkach i nosie. Trwa to juz tydzien mimo, ze od razu razu przestalem uzywac kremu. Jestem zagranica i nie mam mozliwosci udania sie do lekarza. Co powinienem zrobic?
MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Sadze ze opis może wskazywać na uczulenie konieczna wizyta u lekarza rodzinnego

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy