Jak pozbyć się zakaźnych krostek na rękach?

Witam. Od kąd pamiętam mam dziwne krostki na rękach, moje 2 siostry również je mają. zacząłem sobie je wyciskac (biała masa) i teraz mam blizny (biała skóra) jest jakiś sposób na pozbycie się tych kostek albo chociaż tych blizn ? PS. Moja siostra była z tym u lekarza, dostała maść która nie pomogła.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Przyczyn Pańskich dolegliwości może być bardzo wiele. Konieczna jest wizyta u dermatologa celem diagnostyki i leczenia. Warto powiedzieć lekarzowi, że wśród członków rodziny również ten problem występuje, a zastosowane leczenie ( proszę podać nazwę leku) było nieskuteczne. Ważne, aby Pan utrzymywał higienę rąk, a przede wszystkim nie rozdrapywał ani nie wyciskał zmian. Pozdrawiam