Jak pozbyć się żyłek na stopie?

Dzień dobry. Mam pytanie. Jak pozbyć się żyłek na stopie. Pytanie jest spowodowane tym, że mam cukrzycę insulinozależną. Co spowodowało te żyłki. Nie jest ich dużo-kilka na lewej stopie. Czy jest to spowodowane jedzeniem, a jeżeli to jakim. Nie chcę przyjmować żadnych leków. Wykonuję ćwiczenia 4 razy w tygodniu po około 45 minut. Uprawiam dietę śródziemnomorską i badam cukry, aczkolwiek zdarzają mi się znaczne odchyły od normy.

Aleksander Ropielewski

Zwykle przyczyną widocznych żył powierzchniowych jest mała ilość tkanki tłuszczowej i predyspozycje genetyczne. Nie należy się nimi przejmować o ile nie są to żylaki powierzchowne. W przypadku wątpliwości prosze skontaktować się z chirurgiem naczyniowym.