Jak prawidłowo powrócić do przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, Proszę o wyjaśnienie czy mogę zajść w ciążę jeśli 19tabletek przymowalam regularnie , nie zazylam 20tabletki, a w dniu 21 tabletki wspolzylam po czym przyjęłam obie(2ostatnie). Czy mogę zrobić przerwę, bez ryzyka ciąży i krwawienie wystąpi normalnie ? Czy lepiej następnego dnia zabrać tabletkę z kolejnego opoakowania i dzięki temu uniknę ciąży? Proszę o pilną odpowiedź . Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie dokładnie tabletki? Proszę pamiętać iż niestety nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji