Jak radzić sobie z brakiem energii przy epilepsji?

Dzień dobry. moje pytanie dotyczy epilepsji. Jak poradzić sobie ze spadkami energetycznymi w ciągu dnia. wstaje rano przez cztery godziny jest dobrze a póżniej ogarnia mnie zmęczenie i senność. Zasypiam mimo woli. Po około 2 godzinach wracam z powrotem do działania. Czy jest jakieś rozwiązanie by tych spadków energii było mniej. cały czas biorę leki.

Witam!
Być może jest to właśnie ta metoda, czyli funkcjonowanie "na raty". Trochę mało informacji dotyczących rodzaju epi. i przyjmowanych leków - może to one wywołują nadmierną sedację, a nawet senność? Najlepiej sprawę omówić ze swoim lekarzem leczącym - on najlepiej zna problem Pani choroby i leczenia.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.