Jak radzić sobie z brakiem zainteresowania seksem?

Podczas seksu z partnerką nie odczuwam większej przyjemności. Zawsze dochodzę ale trwa to długo. Sam pierwszy raz to było ponad 20 min. Ostatnim razem nie czułem kompletnie nic. Czy może być to spowodowane złym doborem prezerwatywy ( 56 mm a wiem że powinienem stosować 60 mm ) ? A może poprzez wcześniejsza masturbacje nabrałem nawyków i seks nie będzie juz dla mnie przyjemny ?

Lek. Michał Lenard

Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, sugeruję skonsultowanie problemu z seksuologiem. Pozdrawiam!