Jak radzić sobie z czerwonymi policzkami?

Witam od roku mam problem z czerwonymi policzkami jest to bardzo dla Mnie nie wygodne wcześniej tak nie miałem od jakiegoś roku mam ten problem i nie wiem co z Tym zrobić jaka może być Tego przyczyna cisnienie raczej nie

Najlepiej skorzystać z zbiegów laserowych które redukują rumień spowodowany popękanymi naczyniami. Unikać słońca sauny.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska