Jak radzić sobie z frustracją?

Witam. Jakie są skuteczne metody pozbywania się frustracji u dorosłych (związanych z pracą, co zostaje przenoszone do domu) inne niż aktywność fizyczna?

Zależnie od tego, co jest przyczyna tej frustracji (konkretnie: relacje z ludźmi, niezadowolenia z wybranego zawodu, brak możliwości awansu..itp itd),nasilenia i czasu trwania, stopnia wypalenia zawodowego zalecana jest konsultacja psychologiczna, która pozwoli na wyjaśnienie i zrozumienie przyczyn frustracji, a tym samym poradzenie sobie z nią poprzez zmiany w życiu, funkcjonowaniu, zachowaniu, myśleniu o sobie itp.