Jak radzić sobie z napięciem seksualnym?

Witam jestem z dziewczyna od niedawna i mam taki problem że nie moge dojść podczas gdy uprawiamy seks oralny jestem bardzo podniecony ale nie mogę skończyc :/ dodam ze czesto sie masturbuje lecz chce to ograniczyć i tutaj moje pytanie czy jak to ogranicze to będę normalnie dochodził przy dziewczynie czy nie ma na to szans

Dzień Dobry.
Masturbacja jest równoprawną aktywnością seksualną i jej uprawianie nie powoduje dysfunkcji seksualnych podczas seksu z partnerką/partnerem (z wyjątkami).
Przyczyna może leżeć u podłoża zupełnie czegoś innego. Żeby odpowiedzieć na to pytanie proponuję Panu wizytę u seksuologa.
Dariusz Pysz - Waberski
https://edoktor24.pl/
https://www.facebook.com/nadzycie/

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od podziękowania Panu, za kontakt i że wybrał Pan dla siebie
sposób konsultacji online, który może być wskazówką uzyskania pomocy.

Z Pana relacji wynika, ze jest Pan w związku z Dziewczyna , od niedawna, a wiec jesteście w fazie początkowej związku, kiedy to wzajemnie się poznajecie, również pod względem seksualnym/erotycznym.

Chciałam tutaj odnieść się do wątku masturbacji.
Otóż masturbacja jest powszechnym zjawiskiem..., niemal wszyscy praktykują techniki masturbacyjne, niezależnie od wieku, płci oraz od tego, czy są w związkach, czy też nie.
Jak się okazuje nadal jest to temat Tabu, bo rzadko mówi się o tym otwarcie.

W przypadku masturbacji problem (jedynie) pojawia się, gdy masturbacja staje się jedyną formą życia seksualnego oraz osiągania satysfakcji seksualnej Osoby dorosłej, która praktykuje ją pomimo bycia w relacji z Partnerem (czyli mając możliwość spełnienia w związku).

Z Pana opisu wnioskuję, że podjął Pan wyzwanie ograniczenia czynności masturbacyjnych, skłaniając się ku relacji seksualnej z Dziewczyną.
Z mojej strony zachęcałabym Pana, by skupiać się bardziej na życiu erotycznym, czyli na (niespiesznych i niezautomatyzowanych) doznaniach płynących z ciała, na skupianiu się bardziej na dotyku, przytulaniu...

Jeśli..., to wskazana kontrolna (Offline) konsultacja seksuologiczna.

Jeśli miałby Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pana radości i lekkości!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605