Jak radzić sobie z niewyspaniem?

Witam, od wielu miesięcy mam problem, żeby się wyspać. Śpie nieraz po 12 godzin i ciągle jestem zmęczona i niewyspana. Od jakiegoś czasu bywają takie dni, że niespodzianie napadają mnie uderzenia gorąca po których tracę całkowicie siły i nie jestem wstanie normalnie funkcjonować, powtarzają się one parę razy dziennie. Mam 22 lata, czym to może być spowodowane?

Lek. Michał Lenard

Przyczyn Pani stanu może być wiele. Sugeruję rozpocząć od wizyty u lekarza rodzinnego i wykonania badań (morfologia krwi, badanie moczu, hormony tarczycy). Następnie, zależnie od wyników lekarz będzie kontynuował postępowanie. Pozdrawiam!